Tak přesně tak velkou dotaci jsme vybojovali v dotačním programu IROP2 na revitalizace 3 velkých miroslavských lokalit. V následujících 3 letech díky tomu budou nové cesty a mobiliář na katolickém hřbitově, zámecký park projde revitalizací všech stávajících cest, komunikací a veřejného osvětlení a budete se zde moci těšit i na nový nadčasový a moderní vodní prvek. Dále se vybuduje nové velké parkoviště s téměř 70 parkovacími stáními a novým veřejným osvětlením na ulici A. Zápotockého vedle katolického hřbitova. Vše musí být hotové do podzimu roku 2027. Je to obrovský úspěch, protože podmínky dotačního titulu byly velmi přísné a za tím, že jsme je dokázali splnit a uspěli jsme, stojí stovky hodin práce celého projektového týmu, který od loňského dubna připravoval podklady tak, aby byly v co největší míře vůči dotaci uznatelné. Členy projektového týmu byli za město Miroslav pan Martin Plechatý a paní Lenka Šviřáková, dále pracovníci dotační společnosti Regionální poradenská agentura s.r.o., projekční tým okolo architekta Karla Bařinky, projekční společnost NOMU projekt, s.r.o. a skvělá zahradní architektka Ing. Bártová.
A nesmíme zapomenout, že úplně na začátku stáli členové rady s místostarostou a členové zastupitelstva města, kteří tomuto projektu dali jednomyslně zelenou. Děkujeme všem a těšíme se na výsledky díla. Naše město tím bude zase o hodně krásnější.